Business
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۲/۰۴
دسته بندی : کسب و کار

بوم کسب و کار

تحولات دو دهه اخیر در جهان در زمینه های اقتصادی اجتماعی و فرهنگی فضای کسب و کار را دستخوش تغییرات بسیار زیادی کرده است.

modifying-water-consumption-pattern
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۲/۰۴
دسته بندی : عمومی

اصلاح الگوی مصرف آب

بررسی وضعیت موجود منابع آبی در کشور نشان می دهد، مهار آبهای سطحی و استفاه بهینه از آن و حفظ و تقویت آبهای زیرزمینی به خصوص در مناطق خشک و کم بارش از جمله راهکارهایی است که می تواند از بحران کمبود آب پیشگیری کند.

tarrahi
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۱/۲۹
دسته بندی : کسب و کار

طراحی ارزش پیشنهادی

یک کار آفرین که در حال راه اندازی کسب و کاری نوپاست با محدودیت های متفاوتی در مقایسه با رهبر پروژه خلق کسب و کاری جدید در سازمان در حال فعالیت مواجه است.

hejab
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۱/۲۹
دسته بندی : عمومی

عفاف و حجاب در ادارات

واژه حجاب، به طور مطلق به معنای پوشش و به طور عَلَم (مشهور شده) برای رعایت امر خداوند در خصوص پوشش زن و مرد نامحرم در قبال یکدیگر است.این کلمه از آن جهت مفهوم پوشش می‎دهد که پرده، وسیله‎ی پوشش است، ولی هر پوششی حجاب نیست؛ بلکه آن پوششی حجاب نامیده می‎شود که از طریق پشت پرده واقع شدن صورت ‎گیرد.

decision-making
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۱/۲۹
دسته بندی : مدیریتی

تصمیم گیری برای مدیران

تصمیم‌گیری، عمل یا فرایند بررسی گزینه‌های احتمالی و انتخاب یکی از آن‌هاست. باید بدانید که مدیران به‌ طور مداوم در حال تصمیم گیری هستند و کیفیت تصمیم‌گیری آن‌ها تأثیر قابل‌ملاحظه‌ای بر میزان اثربخشی سازمان و ذی‌نفعان آن دارد

nezame-arastegi
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۱/۲۸
دسته بندی : مدیریتی

نظام آراستگی

تعریف سیستمی برای بهسازی و آراستگی در محیط می باشد. (تفاوتی نمی کند این محیط، محیط کار است، محیط خانه است و یا حتی خودرو شخصی) این نظام کمک می کند، همواره محیطی آراسته داشته باشیم.

ergonomi
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۱/۲۸
دسته بندی : مدیریتی

ارگونومی در محیط کار

ارگونومی عبارت است از مطالعه ی ظرفیت ها و محدودیت‌ های ذهنی، فیزیکی و عملی در محیط‌ های مختلف. بعبارت ساده تر، ارگونومی علمی ست که موجب راحت تر شدن کارها و افزایش بهره وری می شود.بنابراین می توان گفت که ارگونومی به معنای ایجاد راحتی و بهره وری بیشتر است!

digikala
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۱/۲۸
دسته بندی : کسب و کار

فروش در دیجی کالا

دیجی کالا چیست؟  بزرگ‌ترین بازارگاه و فروشگاه آنلاین در کشور  بیش از ۵ میلیون بازدیدکننده در روز ۸۵ درصد سهم بازار فروش آنلاین در ایران بیش از ۴ میلیون کالای مختلف بیش از ۱۶۰ هزار فروشنده فعال

amre-be-maroof
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۱/۲۸
دسته بندی : عمومی

امر به معروف و نهی از منکر

مفهوم امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر: دعوت و واداشتن دیگران به معروف و نهی و بازداشتن ازمنکر درمتن قانون، معروف و منکر عبارتند از: هرگونه «فعل، قول» ویا «ترک فعل و قولی» که به عنوان احکام اولی ویا ثانوی در شرع مقدس و یا قوانین مورد امر قرارگرفته ویا منع شده باشد.

new-method-of-learning
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۱/۲۷
دسته بندی : یادگیری خُرد

روش های نوین یادگیری

با گسترده شدن فناوری اطلاعات و نفوذ وسایل ارتباط از راه دور به عمق جامعه ، ابزار ها و روش های آموزش نیز دچار تحول شده اند. تحول این ابزار ها و روش ها در جهتی است که هر فرد در هر زمان و هر مکان بتواند با امکانات مشخص و در بازه زمانی که خود، مشخص می کند مشغول یادگیری شود.

گزینه ها
دوره ها
دوره های من
صفحه اصلی
سایر